Тренінг проведений для студради коледжу

Роль студентського самоврядування надзвичайно важлива у кожному вищому навчальному закладі. Діяльність даного органу самоуправління багато в чому залежить від того, наскільки згуртовано та цілеспрямовано працюватимуть студенти, виконуючи різні завдання.
15 грудня 2014 року практичним психологом Бериславського педагогічного коледжу К.В. Шаповаловою, за сприяння О.В. Жукової, голови студентської ради коледжу, був проведений тренінг для членів студради з метою розвитку умінь і навичок групової взаємодії, умінь працювати в команді та приймати спільні рішення. На занятті студенти навчилися, зокрема, працювати творчо в команді та приймати ефективні рішення для досягнення результату (вправа «Вавілонська вежа»), відчувати необхідність підтримки один одного у складній ситуації, де від прорахунку одного члена, страждає вся група (вправа «На льодовику»), координувати спільні дії (вправа «Скалолаз»). Після кожної вправи студенти аналізували свої відчуття та говорили, що їм вдалося, і чому, а що не вдалося.
У кінці заняття під час шеррінгу студенти поділилися враженнями, проаналізували роботу групи в цілому та висловили свої побажання щодо подальшої участі в таких тренінгах.[wppa type=»slide» album=»6″ align=»center»]Any comment[/wppa]

 

Обсуждение закрыто.