Квест «Космічна подорож»

Тематичний день семінару-практикуму «Літо за здоровий спосіб життя» передбачав заходи, метою яких було збереження та розвиток психічного здоров’я. Психічне здоров’я — стан душевного благополуччя, що характеризується відсутністю хворобливих психічних проявів та забезпечує адекватну до умов дійсності регуляцію поведінки та діяльності.

Це поняття віддзеркалює суспільні та групові норми і цінності, які регламентують духовне життя людини. Стійкість до подолання труднощів, збереження віри в себе, упевненості в собі, своїх можливостях, досконалість психічного саморегулювання, постійний досить високий рівень настрою — це невід’ємні складові психічного здоров’я.
У цей день практичним психологом К.В. Шаповаловою та методистом коледжу Н.Ю. Шаповаловою були проведені такі заходи: квест «Космічна подорож» (екскурс планетами: Міжгалактичні цінності, Позитивні емоції, Зелена аптека, Дружби народів, Загадка, Вітамінленд), де студенти активно відповідали на запитання з різних галузей наук та виконували різноманітні цікаві завдання. Також було проведено бігбортшоу «Ми за здоровий спосіб життя». Та вечірній табірний захід «Машина часу».

[wppa type=»thumbs» album=»5″]Any comment[/wppa]

Обсуждение закрыто.